KULLANIM YERLERİ

- Betonarme elemanların yapısal onarımında,

- FRP güçlendirme sisteminde güçlendirme donatıları ile birlikte yapıların güçlendirilmesinde,

AVANTAJLARI

- Yüksek aderans sağlar,

- Uygulaması kolaydır,

SINIRLAMALAR

Belirtilen sıcaklık değerleri arasında uygulama yapılmalıdır. Uygulamada kullanılması istenen özellikler ile ilgili yardım ve destek için Tetraglobe ile iletişime geçebilirsiniz.

SORUMLULUK
Ürün teknik dökümanında belirtilen bilgiler, uygulama detayları ve tavsiyeler Tetraglobe’nin bilgi birikimi ve tecrübeleri ile oluşturulmuştur. Ürünlerin kullanımı, ortam şartları ve kullanım yüzeyine göre farklılık gösterebilir. Tetraglobe kontrolü dışında elde edilen veriler, gerçekte elde edilen deneysel verilere göre değişiklik gösterebilir. Doğru koşullarda doğru ürün kullandığınızdan emin olunuz ve Tetraglobe tarafından verilen talimatlara uyunuz. Aksi durumda Tetraglobe sorumlu tutulamaz. Yenisi yayınlanan teknik dökümanın eski basımları geçersizdir. 
ÜRÜN BİLGİ DAYANAĞI

Ürün teknik dökümanında belirtilen bilgiler deneysel verilere dayanmaktadır. Tetraglobe kontrolü dışında elde edilen değerler, çeşitli sebeplerle gerçek değerle farklılık gösterebilir.

İŞ GÜVENLİĞİ - SAĞLIĞI VE ÇEVRE

Ürün kullanıcıları, ürün ile ilgili bilgi ve önerileri içeren, kimyasal ürünlerin güvenli şekilde sevk edilmesi, depolama koşulları, bertaraf edilmesi, fiziksel, toksikoloji, ekolojik ve diğer güvenlikle ilgili tüm detaylar için malzeme güvenlik formuna (MSDS) başvurabilirler.


Teknik Özellikler

Renk Şeffaf
Yoğunluk (gr/cm3) 1,10
Yeni kat için bekleme süresi 24 Saat
Karışım Ömrü (23°C , 100 ml) 45±15 dk
Tam Kürlenme Süresi (+20°C) 7 Gün
Betona Yapışma (MPa) >3
Eğilme Dayanımı (MPa) >20
Uygulama Sıcaklığı +10°C ile +30°C arasında