ÜrünGenişlik (mm)Kalınlık (mm)
CPL 50-1,2501,2
CPL 50-1,4501,4
CPL 100-1,21001,2
CPL 100-1,41001,4
KULLANIM YERLERİ

     - Betonarme taşıyıcı elemanların yapısal onarımında,

- FRP  güçlendirme sisteminde epoksi yapıtırıcı ile birlikte yapıların güçlendirilmesinde,

- Köprü, viyaduk ve yüksek katlı yapıların güçledirilmesinde.

AVANTAJLARI

- Betonarme yapılarda kullanıma uygun özelliktedir.

- Yüksek çekme ve dürabilite özelliklerine sahiptir. 

- FRP güçlendirme uygulamalarında kullanıma uygundur.

- Uzun ömürlüdür.

- Yapının deprem performansını arttırmaktadır.

SORUMLULUK
Ürün teknik dökümanında belirtilen bilgiler, uygulama detayları ve tavsiyeler Tetraglobe’nin bilgi birikimi ve tecrübeleri ile oluşturulmuştur. Ürünlerin kullanımı, ortam şartları ve kullanım yüzeyine göre farklılık gösterebilir. Tetraglobe kontrolü dışında elde edilen veriler, gerçekte elde edilen deneysel verilere göre değişiklik gösterebilir. Doğru koşullarda doğru ürün kullandığınızdan emin olunuz ve Tetraglobe tarafından verilen talimatlara uyunuz. Aksi durumda Tetraglobe sorumlu tutulamaz. Yenisi yayınlanan teknik dökümanın eski basımları geçersizdir. 
ÜRÜN BİLGİ DAYANAĞI
Ürün teknik dökümanında belirtilen bilgiler deneysel verilere dayanmaktadır. Tetraglobe kontrolü dışında elde edilen değerler, çeşitli sebeplerle gerçek değerle farklılık gösterebilir.
İŞ GÜVENLİĞİ - SAĞLIĞI VE ÇEVRE

Ürün kullanıcıları, ürün ile ilgili bilgi ve önerileri içeren, kimyasal ürünlerin güvenli şekilde sevk edilmesi, depolama koşulları, bertaraf edilmesi, fiziksel, toksikoloji, ekolojik ve diğer güvenlikle ilgili tüm deyalar için malzeme güvenlik formuna (MSDS) başvurabilirler.


Teknik Özellikler