ÜrünSon Ağırlık (gr/m2)Donatı Göz Açıklığı (mm/mm)
BTX 460-40-4046040X40
BTX 230-25-25
23025X25
KULLANIM YERLERİ

- Tarihi yapı taşıyıcı elemanların yapısal güçlendirmesinde,

- FRCM güçlendirme sisteminde güçlendirme harçları ile birlikte yapıların güçlendirilmesinde,

AVANTAJLARI

- Tarihi yapı dokusuna uygun özelliktedir.

- Çevre dostudur.

- Yeşil bina uygulamalarında doğal malzeme olarak kullanılabilir.

SORUMLULUK
Ürün teknik dökümanında belirtilen bilgiler, uygulama detayları ve tavsiyeler Tetraglobe’nin bilgi birikimi ve tecrübeleri ile oluşturulmuştur. Ürünlerin kullanımı, ortam şartları ve kullanım yüzeyine göre farklılık gösterebilir. Tetraglobe kontrolü dışında elde edilen veriler, gerçekte elde edilen deneysel verilere göre değişiklik gösterebilir. Doğru koşullarda doğru ürün kullandığınızdan emin olunuz ve Tetraglobe tarafından verilen talimatlara uyunuz. Aksi durumda Tetraglobe sorumlu tutulamaz. Yenisi yayınlanan teknik dökümanın eski basımları geçersizdir. 
ÜRÜN BİLGİ DAYANAĞI

Ürün teknik dökümanında belirtilen bilgiler deneysel verilere dayanmaktadır. Tetraglobe kontrolü dışında elde edilen değerler, çeşitli sebeplerle gerçek değerle farklılık gösterebilir.

İŞ GÜVENLİĞİ - SAĞLIĞI VE ÇEVRE
Ürün kullanıcıları, ürün ile ilgili bilgi ve önerileri içeren, kimyasal ürünlerin güvenli şekilde sevk edilmesi, depolama koşulları, bertaraf edilmesi, fiziksel, toksikoloji, ekolojik ve diğer güvenlikle ilgili tüm detaylar için malzeme güvenlik formuna (MSDS) başvurabilirler.


Teknik Özellikler